ZTRÁTY A NÁLEZY, PODĚKOVÁNÍ ZA 10.10.1595 v HOJNÉ VODĚ

ZTRÁTY A NÁLEZY:
prosím, kontaktujte všechny známé husáky, na ploše zůstala jedna nerez poklička od hrnce BECK. Je prozatím u mne na Hojné Vodě.

vařečka malá, cca 25 cm dlouhá, jetá, průměr plošky asi 4 cm, je u mne na Hojné Vodě

dále: krabice se skleněnými destičkami (tabulkami) s největší pravděpodobností ze sklářské školy v Třeboni. Je též u mne na Hojné Vodě.

lesinfo@lesinfo.cz, Petr Nedvěd 602492537

PODĚKOVÁNI:

Děkuji velmi všem co se zúčastnili. Z toho dále sklářům AJETO i KUNC GLASS za perfektní profesionální přístup a zároveň zábavu, Sklářské škole v Třeboni a pečlivé ukázky malby na sklo a trpělivé spoluúčinkování,
hercům, tanečníkům, muzikantům a hercům „amatérům“, zvukaři. (muzikanti to byla opravdová perla V. ročníku, ale ani Fioretto, pan Pařízek nijak nezaostávali). David Mičan absolvoval vše s těžkou angínou a večer si přitopil na 39° C. Díky jemu se povedly živé obrazy. (když přidám moje handycupy, letošní ročník byl jak „loď duchů“  )
Všem co se zúčastnili soutěže o nejlépe upečenou husu, byla velmi tvrdá a ne každý dokáže to, co jste dokázali vy.
Děkuji Jiřímu Peškovi (jídelna Pavlač) za pracovní směnu, kterou odpracoval jako šéf poroty a jako profesionál při porcování husí, za jeho rady a technickou pomoc, téměř ve stejném rozsahu slečně Jarce Řimnáčové (jídelna Nella) s její maminkou, byla to opravdová dřina a vůbec bychom soutěž bez nich nezvládli, zároveň se jim a návštěvníkům omlouvám za zádrhele při rozjezdu soutěže.
Děkuji všem sponzorům (Tangenta, Steinbauer Lechner, 1.Jihočeská zemědělská, NEMA, Nicotrans, Jihočeský kraj, David Mičan s rodinou, Růžena Lepšová, Jiří Pešek a Jarka Řimnáčová,Hasičům z Horní Stropnice, Lesy ČR,s.p.), kteří kromě LesInfa a Obce Horní Stropnice přispěli k realizaci akce.
Děkuji pracovníkům Rybářství Nové Hrady a.s., zejména paní Hrvolové, za přípravu husí.
Děkuji všem, co účinkovali v minulých ročnících a všem co je sponzorovali. Nemohli jsme se sejít všichni 10.10.1595, ale to neznamená, že mne to nemrzí. Nic se nedá nafouknout, vždycky je někdo první a někdo poslední.
Věřím, že jste se v sobotu bavili všichni. Vše vyšlo na výbornou, dokonce i počasí bylo skvělé. Něco lehce zaskřípalo (nejvíce mne mrzelo, že téměř všichni poslouchali koncert LUDUS MUSICUS mimo hlediště, což asi pro muzikanty nebylo moc příjemné) ale to je daň za akce pod širým nebem – postaví se stany kdyby pršelo, všichni si přejí aby nepršelo a svítilo sluníčko, když neprší a svítí ve stanech nikdo není a poslouchá venku… .

Milí všichni, moc Vám za všechny ročníky děkuji a za ten poslední obzvláště!
Petr Nedvěd z Hojné Vody

 

 

První fotky jsou ke stažení na :

http://www.uschovna.cz/zasilka/GLUKPF298TGBBBGV-S42

http://www.uschovna.cz/zasilka/GHAIE4HX9BUP2SJ5-M82     JIŽ NENÍ FUNKČNÍ

 

Leave a Reply