Slavnost Zvonu, Slunovratu a Svatojánské noci, ve středu 21.6.2017 od 18,00 h.

0702_001Slunovrat nastane 21.6.2017 v 6:45 LSEČ.  Pokud budete ten den na východ Slunce počkáte si cca 1h a 45 minut, kdy slunovrat nastane. Východ Slunce bude ale jistě úchvatný a na totémž místě jako o slunovratu i následující ráno.

Večer o slunovratu se sejdou příznivci toho úkazu, svatojánské noci a Zvonu, aby svojí přítomností vše uctili. Věřím, že se podaří zajistit i poskytovatele nějakého občerstvení.

Pokud byste měl někdo zájem se distribuce občerstvení ujmout, ozvěte se!

Hlavní koncert bude opět osvědčená a skvělá dvojice Zdeněk Kohout a Andrea Kaňková a její nádherný hlas. V rámci koncertu se představí, též jako vloni, Petr Mrkáček – trampské písně, a zvláštní host večera, Joe Ottawa Hucek, USA, Ione,st.Washington – pětistrunné banjo a zpěv.

Jedná se o spontánní, privátně pořádanou, akci, takže návštěvníci jistě odpustí nějaké ty pořadatelské nedostatky,protože žádní oficiální pořadatelé přítomni nebudou.

Večer ozdobí květiny od návštěvníků, vlastoručně uvázané, přinesené např. v uříznuté PET lahvi s adekvátní zátěží proti převrácení. Květiny budou umístěny v okolí zvonu a návštěvníci budou hlasouvat o té která se jim líbí nejvíce. Autor květiny co bude mít nejvíce hlasů bude vyhlášen jako vítěz večera.

Vstupné dobrovolné v podobě polínek na oheň.

Předpokládaný konec akce bude v 22:00

Petr Nedvěd z Hojné Vody

Leave a Reply