Sladká lýže 2016. 5.3.2016, ve13:00 v HojnéVodě! Jede se za každého počasí!

Startovné dobrovolné jako vždy: segment lýže ve formě pro biskupský chlebíček 30x8cm (8cm hřbet formy) a to na sladko. Poznámka: počítejte s tím, že čela segmentu budou seříznuta,pokud je neuděláte již kolmé, při prezentaci pro sestavení lýže a odřezky podávány jako občerstvení závodníků a pořadatelů již před startem.

Setklání startuje hromadným startem na náměstí v Hojné Vodě ve 14:00. Disciplíny, jeho průběh, střelnice a dlaší, to vše bude stanoveno před samotným startem (budou rozdány propozice až na místě). Po skončení disciplín bude vyhodnocení a posezení v penzionu Pod Kaštany, kde bude možné si zakoupit teplé jídlo, pití atd.

Sladká lýže se uskuteční za každého počasí i za každých sněhových podmínek, tedy i na zelené louce, což se však nestane!

0296_001

 

Letošní jubilejní 5. ročník je sice zdánlivě ohrožen, neboť včerejší sněhovou pokrývku noční déšť zcela zničil.

Ale ničeho se nebojte, připravujte své oblečení a výstroj, nezapoměňte na vlastní prak! Jako v posledních ročnících, i letos se bude jednat o biatlon, v případě dobrých sněhových podmínek o „jižanskou kombinaci“ .  5. 3. 2016 si rezervujte den pro Hojnou Vodu. Propozice dne z pochopitelných důvodů nemohou být definitivně vyvěšeny, ale vše lze odvodit z minulých ročníků (viz příspěvky této stránky).

Zatím po výzvě došlo pouze 15 přihlášek. Nezapomeňte, se tedy hlásit do závodu.

Petr Nedvěd z Hojné Vody

Leave a Reply